Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Planika Fire Line Automatic

Nowy produkt

Fire Line Automatic model E jest najnowszym, niezwykle funkcjonalnym produktem Planiki. Jest to bio kominek sterowany pół automatycznie, posiadający możliwość czterostopniowej regulacji wielkości płomienia za pomocą panelu sterowania.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zapalenie następuje automatycznie po ustawieniu urządzenia w pozycji ON, natomiast wyłączanie jest pół automatyczne-płomień wygasza się sam, natomiast całkowite wyłączenie następuje po ustawieniu w pozycji OFF. Wbudowane wentylatory sprawiają, że nie jest potrzebna żadna dodatkowa wentylacja. Model E posiada również czujniki: przegrzania urządzenia, przelania paliwa oraz czujnik wstrząsów, które sprawiają, że Fire Line Automatic model E jest produktem bezpiecznym i przyjaznym dla użytkownika.

Informacje na temat pracy urządzenia widoczne są na czytelnym wyświetlaczu. Dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii BEV nie ma bezpośredniego kontaktu miedzy płomieniem a paliwem. Technologia spalania oparów jest jedynym tak innowacyjnym, opatentowanym rozwiązaniem. Gwarantuje bezdymny i bezwonny proces spalania, który jest kontrolowany przez zaawansowaną elektronikę i mikroprocesor, co czyni nasze produkty jeszcze bardziej niezawodnymi, energooszczędnymi i ekologicznymi. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię