Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

KFD ECO iLINE 5161 R Zobacz większe

KFD ECO iLINE 5161 R

Nowy produkt

Nowoczesny styl aranżacji wnętrz szanuje jego piękno. Im mniej ozdób, tym lepiej. Surowy beton, kamień, drewno, ceramika, gips, szkło, stal. W takim towarzystwie ogień najlepiej prezentuje się w skromnej, niemal ascetycznej oprawie.

Więcej szczegółów

4 437,23 zł brutto

Więcej informacji

Podana cena jest ceną z 8% podatkiem VAT jako usługa montażowa. W przypadku zakupu  bez montażu należy zastosować podatek 23%. Jeżeli mają Państwo pytania co do szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu.

 

Producent:

producent

Wkłady kominkowe KFD ECO iLINE – nowoczesny żywioł

Wyróżnikiem narożnych wersji wkładów kominkowych z kolekcji ECO iLINE to prosty design i delikatnie linie, dzięki czemu kominki idealnie wkomponowują się we wnętrza nowoczesnych domów.

Przeszklenie zarówno od frontu jak i z boku gwarantują piękny widok na spektakl płomieni.

Wkłady kominkowe z kolekcji ECO iLINE posiadają wszystkie cechy nowoczesnych, kominkowych urządzeń grzewczych. Zdobią i grzeją. Solidne, bezpieczne, wydajne i komfortowe w obsłudze. Opracowane z uwzględnieniem potrzeb wymagających klientów na

polskim rynku. Materiały z jakich zostały wykonane wkłady KFD ECO iLINE gwarantują bezawaryjna prace przez długie lata, nawet jeśli kominek będzie eksploatowany non-stop. Wkłady kominkowe ECO iLINE są znakomitym rozwiązaniem jako źródło ciepła w domu mieszkalnym, jak i letniskowym.

  • Spełniają normę PN-EN 13229.
  • Wyposażone w nowoczesny system dopalania spalin, gwarantujący większą sprawność grzewczą.Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię