Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

CLASSICFLAME SPECTRAFIRE PLUS 33

Nowy produkt

Marka Classic Flame należy do amerykańskiej firmy Twin-Star International założonej w 1996 roku. Twin-Star jest renomowanym i wielokrotnie nagradzanym producentem kominków elektrycznych oraz produktów wyposażenia wnętrz. W swoich projektach wykorzystuje styl klasyczny i nowoczesny, dzięki czemu oferuje najbardziej kompleksową i zróżnicowaną linię produktów

Więcej szczegółów

2 238,93 zł brutto

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

 

-Wkład kominkowy 33" z efektem Spectrafire o bardzo realistycznym wyglądzie.

-Energooszczędna technologia LED, pobór energii tylko 11,2 W

-Płomień niezależny od funkcji grzania

-Funkcja grzania z regulacją temperatury, moc grzewcza 1600-1900 W

-Elektroniczny termostat (regulator temperatury)

-Wielofunkcyjny pilotWyświetlacz funkcji LCD pokazujący wybraną funkcję

-Elektroniczny timer (wyłącznik czasowy)Szklany front kominka

-Nie wymaga wentylacji i dostarczania paliwaWewnątrz wkładu elementy stylizowane na drewniane polana

 

Oszczędność z użytkowania kominka ClassicFlame z diodami LED po 2 latach może sięgnąć nawet 350 zł w porównaniu do innych kominków!

 

PANEL KONTROLNY
panel kontrolnyKominki posiadają wyświetlacz LCD, który pokazuje wybraną funkcję a po 5 sekundach nieaktywności wygasza się. Jest on zintegrowany z pilotem i przyciskami obsługi na kominku.
Wyświetla następujące funkcje:- 125 ustawień płomienia (5 efektów kolorystycznych, 5 ustawień jasności, 5 ustawień szybkości)- ogrzewanie z kontrolą temperatury- wyłącznik czasowy- efekt dodatkowego podświetlenia paleniska (wkłady kominkowe 28" i 33")


REGULACJA JASNOŚCI PŁOMIENIA
regulacja jasności płomienia5 ustawień jasności płomienia pozwala dobrać najlepszy efekt płomienia do otoczenia i atmosfery.


REGULACJA SZYBKOŚCI PŁOMIENIA
Szybkość PłomieniaRegulacja szybkości płomienia w 5-stopniowej skali.


FUNKCJA GRZANIA Z KONTROLĄ TEMPERATURY
funkcja grzania z kontrolą temperaturyDzięki płynnej kontroli temperatury w zakresie od 17°C do 27°C można dopasować temperaturę do swoich wymagań. Elektroniczny termostat pokazuje ustawioną temperaturę.


WYŁĄCZNIK CZASOWY
wyłącznik czasowyZastosowanie wyłącznika czasowego umożliwia zaprogramować wyłączenie kominka w zakresie od 30 minut do 9 godzin. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie wieczorami. Dzięki temu nie musimy martwić się, czy kominek będzie pracował w nocy, niepotrzebnie generując dodatkowe koszty.


PILOT ZDALNEGO STEROWANIA
pilot zdalnego sterowaniaKażdy kominek ClassicFlame posiada wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu komfortowo, bez wstawania z wygodnego fotela, można zarówno włączyć kominek jak i obsługiwać wszystkie jego funkcje.PANE

L KONTROLNY

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię